Ase Utra DUAL556-S-BL Short, FDE


na prodejně
Ase Utra DUAL556-S-BL Short, FDE

Špičkový tlumič hluku s funkcí flow-through a montážním rozhraním BoreLock plnící zkušební standardy SOCOM, v kompaktní variantě.

kategorie: Ase Utra
kód: AU1000-FDE
cena s DPH: 18 100 Kč
 739 EUR
dostupnost: na prodejně
poznámkanutno vyzvednout na prodejně
koupit:

sdílet:

    AU1000-FDE

Tlumiče Ase Utra řady DUAL jsou nejmodernější tlumiče hluku užívající technologii flow-through, nebo-li tzv. nucený výplach. Jsou tak určeny zejména pro užití na samonabíjecích zbraních, neboť významně snižují tzv. zpětný tlak na pohyblivé mechanismy zbraně a tím na rozdíl od tlumičů klasické konstrukce nezvyšují rychlost pohybu a tím i namáhání a opotřebení těchto součástí. Stejně tak toto řešení snižuje znečišťování zbraní povýstřelovými zplodinami i nepříjemné ovlivňování střelce.

Tlumiče Ase Utra DUAL prošly náročným testováním na vojenských, plně samočinných zbraních včetně kulometů (např. na kulometech MINIMI 5.56 i 7.62) a jsou tak naprosto špičkovou volbou i pro majitele civilních samonabíjecích pušek. Tyto tlumiče opakovaně prošly zkouškami dle metodiky US SOCOM (SOCOM stress test cycles).

Tlumiče DUAL se na zbraně instalují prostřednictvím montážního rozhraní BoreLock. S tímto rozhraním jsou nabízena různá úsťová zařízení na nejčastější varianty úsťových závitů současných samonabíjecích zbraní:

úsťová brzda / kompenzátor BoreLock
tlumič výšlehu A1 Bird Cage
tlumič výšlehu Hiper-Short
montážní adaptér Mounting Collar

Upozornění! Standardní tlumič výšlehu Hiper není kompatibilní s tlumiči DUAL-S (Short)

Specifikace:
ráže: 5,56x45 (223 Rem.)
montážní rozhraní: BoreLock
hmotnost: 520 g
tlumící účinek: 15 - 20 dB
celková délka: 141 mm
prodloužení hlavně: 96 mm
průměr: 43,5 mm
materiál: nerezová ocel 300
povrchová úprava:
FDE


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.