Systém pružin DPM Systems pro PPS


na prodejně
Systém pružin DPM Systems pro PPS

kategorie: Walther
kód: MS-WA/4
cena s DPH: 1 900 Kč
 76 EUR
dostupnost: na prodejně
koupit:

sdílet:

    MS-WA-4

Mechanické systémy několika pružin sloužící ke zmírnění zpětného rázu ručních palných zbraní.

Tyto systémy jsou založené na patentech, které byly navrženy a vyrobeny za účelem vylepšení ručních palných zbraní, konkrétně snížení zpětného rázu, zvýšení palebné rychlosti, ochrany jejich rámu a závěru. Pro jejich montáž a následnou funkci není potřeba žádných dalších úprav zbraně.

Tyto produkty jsou přísně testovány, v testech se potvrzuje jejich spolehlivost, bezproblémová funkce a velmi dobrá účinnost. Patenty, kterými jsou tyto produkty chráněny, jsou registrovány v Řecku u PCT (Patent Cooperation Treaty) a u W.I.P.O (World International Patent Office).

Tyto patenty potvrzují fakt, že Mechanické a Magneto-mechanické systémy pro zmírnění zpětného rázu jsou světovou novinkou, která vyniká v technologickém prostředí včetně již existujících technologií pro omezování zpětných rázů u zbraní.

Tyto světově známé produkty mohou být nainstalovány bez jakýchkoliv úprav na Vaši zbraň a Vy tím získáte:

Podstatné a citelné snížení zpětného rázu
Lepší kontrolu nad zbraní po výstřelu a větší přesnost zásahů
Ochranu závěru a rámu zbraně díky menším rázům
Zaseknout se může jakákoliv zbraň bez ohledu na vratnou pružinu
Lepší přesnost dvojstřelů
Zvýšení palebné rychlosti, zbraň se rychleji vrací do „záměrné"
Pro montáž není zapotřebí žádných úprav zbraně
Součásti balení jsou 2 vratné pružiny s odlišnou tuhostí pro optimální vyladění

Nový vylepšený DPM mechanický tlumící systém využívá tří-pružinový přístup, který je ojedinělý v jeho konstrukci a sdružení jednotlivých komponentů s důrazem na co nejvyšší efektivitu, spolehlivost a jednoduchost montáže. Tento systém je specificky vyroben a testován pro konkrétní typ pistole. Nainstalovat náš set zabere jen pár vteřin a není k němu zapotřebí žádné speciální nářadí. Set nahradí vedení vratné pružiny i vratnou pružinu závěru. Po jeho montáži se nezmění vnější rozměry zbraně (s vyjímkou magneto mechanického systému).


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.