Služby

Instalace mířidel

Instalace všech mířidel na zbraně Glock500,- Kč (v případě zakoupení zbraně a mířidel instalace ZDARMA)

Instalace mířidel na zbraně Grand Power500,- Kč (v případě zakoupení zbraně a mířidel instalace ZDARMA)

Nastřelování kolimátoru/optik

Provádíme profesionální montáž optik a kolimátorů na dlouhé zbraně a PWD, s následným nastřelením na požadovanou vzdálenost klienta. Obvykle je kolimátor nastřelován na vzdálenost 25-50m, odstřelovací pušky na 100-300m, malorážky na 50m, lovecké zbraně 50-100m. Zbraně jsou nastřelovány továrním střelivem, pro odstřelovací pušky jsou použity kvalitní střely HPBT (přesná terčová střela). Pro lovecké účely lze použít střelivo SP, SPCE nebo dle specifikace klienta. Po nastřelení optiky nebo kolimátoru vždy obdržíte nástřelný terč.

Zbraň ráže .22LR, 9mm
500,- Kč
Zbraň ráže .223Rem. 800,- Kč
Zbraň ráže .308Win. 1500,- Kč
Zbraň ráže .338Lap. 2500,- Kč
Lovecké zbraně 1.000,- Kč (orientační cena)

Profesionální čištění zbraní

Nabízíme profesionální čištění krátkých zbraní. Využíváme ultrazvukovou technologii se speciálním roztokem, který vyčistí i nejhůře dostupná místa na zbraních, slepá místa, plasty a to bez mechanického poškození. Po vyčištění zbraně následuje ošetření profesionálními prostředky firmy TETRA GUN. Pro běžné užívání jsou zbraně ošetřeny prostředky Tetra Gun Spray Lubricant (CLP) a pastou Tetra Gun Grease na mazací body závěru, spouště a náběhu do komory. Pro dlouhodobou konzervaci je použit Tetra Gun Lubricant. Více o použité chemii doporučujeme přečíst Často kladené otázky a Průvodce použití Tetra Gun. Zbraň se Vám vrátí v dokonalém vyčištěném a ošetřeném stavu.

 

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.