Novinky

Nový terč Goat Industries Dot Torture Target

Nový terč Goat Industries Dot Torture Target

Goat Industries Dot Torture Target je speciálně navržený terč pro komplexní trénink ovládání krátké zbraně. Cvičení je koncipované na 50 nábojů. Tento terč kombinuje různé vzory bodů a cílů, které vám umožní procvičovat různé střelecké dovednosti, jako je přesnost, rychlost a sledování cíle. Terč je vhodný pro přípravu na závody se zaměřením na praktickou střelbu i jako komplexní trénink pro skryté nošení pistole. Terč Goat Industries Dot Torture Target je ideální tréninkový nástroj pro každého střelce bez ohledu na úroveň dovedností.

Bubnové zásobníky: Zvyšte kapacitu a výkon vaší zbraně

Bubnové zásobníky: Zvyšte kapacitu a výkon vaší zbraně

Střelné zbraně patří mezi oblíbené nástroje pro sportovní střelbu, lov a osobní obranu. Pokud jste vášnivým střelcem nebo loveckým nadšencem, pravděpodobně víte, jak důležité je mít k dispozici dostatek střeliva pro vaše zbraně. Bubnové zásobníky jsou jedním ze způsobů, jak zvýšit kapacitu a výkon vaší střelné zbraně. Přečtěte si více o tom, jak mohou bubnové zásobníky zlepšit vaše střelecké zážitky.

Zapomeňte na starosti s čištěním vaší zbraně s čistícími prostředky Tetra Gun

Zapomeňte na starosti s čištěním vaší zbraně s čistícími prostředky Tetra Gun

Hledáte kvalitní čistící prostředky pro vaše zbraně, které vám zajistí optimální výkon a dlouhou životnost? Tetra Gun má pro vás řešení! S více než 30 lety zkušeností v oblasti prostředků pro čištění a údržbu zbraně je Tetra Gun jedním z předních výrobců na trhu. Naše produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly nejpřísnější standardy pro čištění a udržování zbraní, a jsou oblíbené mezi střelci a loveckými nadšenci po celém světě.

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 Další 5