Francolin Arms

Společnost Francolin Arms je výrobcem brokovnic se sídlem v Turecku a nabízí svým zákazníkům nejvýhodnější ceny s přímým prodejem z továrny bez jakéhokoli prostředníka. Společnost spolupracuje se svými zákazníky v mnoha částech světa a vyrábí brokovnice podle požadavků daného regionu a podporuje své exkluzivní partnery jedinečnými projekty, aby mohli společně růst.
K dnešnímu dni společnost Francolin Arms spolupracuje se severoamerickými, evropskými, australskými a blízkovýchodními společnostmi.

Společnost Francolin Arms již od roku 1996 používá při výrobě suroviny a zařízení odpovídající světovým standardům a používá nejmodernější techniky kontroly kvality, přičemž pečlivě pracuje s kvalifikovaným personálem, aby tuto kvalitu udržela ve všech fázích výroby. Všechny vyrobené brokovnice jsou testovány za nejnáročnějších podmínek s ohledem na TSE, CIP a oficiální požadavky země dovozu.
Společnost Francolin Arms se věnuje výrobě odolných, bezpečných a stylových brokovnic za přijatelné ceny, aby mohla sloužit všem zákazníkům na celém světě, a ráda by se stala vaším partnerem v Turecku, který vám poskytne vše, co potřebujete.

Společnost nabízí svým zákazníkům nezapomenutelné zážitky díky svým stylovým a vysoce kvalitním výrobkům, které jsou vyráběny spojením tradičního řemeslného zpracování s pokročilou technologií.
V krytém výrobním závodě o rozloze 9000 metrů čtverečních, kde probíhá výroba na více než 70 CNC strojích, které jsou schopny vyrobit všechny kovové části brokovnice - včetně vrtání hlavní -, tak společnost Francolin Arms udržuje své výrobní náklady na nejnižší úrovni a je schopna nabídnout svým partnerům rozumné ceny. Díky schopnostem svého výrobního závodu je společnost schopna vyrobit přibližně 20000 brokovnic měsíčně.

Nabídka produktů je uvedena níže: