Tetra Gun

zveřejněno dne: 29.9.2015

Q: Z čeho je vyrobený Tetra® Gun white Grease:  lithium nebo Teflon®?
A: Tetra® Gun Grease je unikátní syntetické mazivo.  Grease je fluoropolymer a neobsahuje lithium.

Q: Jak se liší Tetra® Gun Grease and Tetra® Gun Lubricant?
A:  Tetra® Gun Grease je pastová varianta maziva s největším obsahem fluoropolymerů. Tetra® Gun Grease  je nejtužší mazivo z našich tří produktů. Tetra® Gun Lubricant má olejovitou konzistenci, ale nejedná se o olej. Obě dvě varianty využívají stejnou fluoropolymerovou technologii. Grease je nejvhodnější do míst s vysokým třením, kde je vhodné, aby ulpívalo. Lubricant se díky své olejovité konzistence dostane do těžce dostupných míst a lépe se nanáší na větší plochy.

Q: Na jaká místa se nanášejí?
A:  Tetra® Gun Grease se používá na nejvíce zatěžované pohyblivé části jako drážky u samonabíjecích zbraní závěrů a závěru u opakovacích zbraní, kde zůstává na místě. Tetra® Lubricant má nižší viskozitu, a může se použít univerzální mazivo, i na těch nejužších a nejhůře dosažitelných místech.

Q: Jak se tato maziva používají?
A: Kdekoli se stýkají kovové části. Pro dosažení nejlepšího výsledku je potřeba aby lubrikant pronikl do pórů v kovu.  Mazivo vytvoří hladký povrch, který minimalizuje tření a pomáhá vylepešit vlastnosti jako je rychlost střelby, větší úsťová rychlost a přesnost.

Q: Jak se lubrikanty Tetra® liší od jiných produktů?
A: Na trhu je mnoho značek maziv pro zbraně. Maziva Tetra jako jediná pronikají dobře do póru, dlouhodobě zajišťují hladký chod a zároveň chrání před znečištěním.

Q: Jaký je rozdíl mezi vašimi aerosoly?
A: Tetra® Gun Action Blaster™ je čistící prostředek a rozpoštědlo.  Produkt je obvzlášť učinný při odstraňování usazenin v ústní hlavně.  Synthetic-Safe Action Blaster™ je šetrnější látka, která je určiná především pro zbraně s polymerovými rámy a plastovými části.  Tetra® Gun Spray je lehčí směs typu CLP, která zároveň čistí a promázává s využitím naší fluropolymerové technologie.

Q: Nezanesou produkty Tetra® mou zbraň?
A:  Ne.  Narozdíl od mnoha tradičních prostředků péče o zbraně, maziva a čističe Tetra® neobsahují ropné produkty, které zbraň zanášejí a mohou vést i k zaseknutí.  Pro dosažení nejlepších výsledků, postupujde dle návodu a nekombinujte s produkty jiných značek.

Q: Který čistící prostředek je pro mě nejvhodnější?
A: Tetra® Gun Copper Solvent se je určený k odstraňování odolných usazenin, ale naši zákaznící ho často používají i k běžnému čistěšní kovových částí zbraně.  Nechte Copper Solvent působit a potom ošetřete sprejem Tetra® Gun Action Blaster™, který odstraní zbytky čistícího prostředku.
Po použití Tetra® Gun Liquid Blue, použijete Tetra® Gun Spray.  Tetra® Blue & Rust Remover se používá před použitím Liquid Blue, a také jako příprava zrezivělých povrchů před promazáním
Nový Tetra® Gun Powder Solvent se používá pro čistění ústí hlavně.  Po použití také používjete Tetra® Gun Spray. V každém případě se vyhněte používání Gun Powder Solvent na nekovové povrchy.
Tetra® Gun Triple Action™ CLP je kobinovaný prostředek, který naleznete v naší sadě ValuPro™ III.  Triple Action™ zároveň čistí, promavázá a chráni. Po použití Triple Action™, vždy naneste Tetra® Gun Grease or Lubricant.

Q: Který kartáč je pro mě nejvhodnější?
A: Kartáč musí odpovídat průměru hlavně zbraně. Zda zvolíte nylonový nebo mosazný je jenom na vás.  Vyberte také správnou velikost bavlněného polštářku (patche) a tyče na vytěrák, abyste dosáhli dostatečného tahu, když prochází polštářek hlavní.

Q: Jsou čistící tyče potažené?
A: Ano, Tetra® Gun Prosmith™ Premium Rods jsou potažené. Chrání hlaveň před poškrábáním a minimalizují riziko opětnovného zanesení.  Nabízíme také protahovací trny řady ValuPro™, které nejsou potažené.

 

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.