CZ P-07, oba ovládací prvky


na prodejně
CZ  P-07, oba ovládací prvky

Ráže: 9x19

kategorie: Compact
kód: 0714-0707-TXRBEHX
k nákupu doložit: Nákupní povolení Pistole samonabíjecí
cena s DPH: 15 990 Kč
 640 EUR
dostupnost: na prodejně
poznámkanutno vyzvednout na prodejně
koupit:

sdílet:

    czp07 czp07-1 czp07-2

CZ P-07 je polymerová kompaktní pistole, primárně určena pro ozbrojené složky a pro skryté nošení. Pistole CZ P-07 navazuje na úspěšný model CZ 75 P-07 DUTY, přičemž přináší řadu inovativních prvků.

Inovativní materiály
Nová povrchová úprava závěru, hlavně a některých dalších funkčních dílů výrazně zvyšuje odolnost zbraně proti mechanickému poškození a odolnost vůči korozi. Nový materiál rámu zbraně je posílen skelnými vlákny a zabezpečuje tak stoprocentní rozměrovou stabilitu a pádovou odolnost.

Střelecký komfort
Vyměnitelné hřbety rukojeti umožňují přizpůsobit zbraň ergonomii a potřebám uživatele. Dodávány jsou ve třech velikostech S, M, L a jsou standardní součástí balení. Celá zbraň je zaoblená a byly odstraněny ostré hrany. Přidány byly přední natahovací drážky pro pohodlnou manipulaci se závěrem. Nový design získala také spoušť a kohout zbraně. Kapacita zásobníku činí 15 ran v ráži 9x19 a 12 ran v ráži .40 S&W. Tato kapacita může být dále navýšena prostřednictvím botek zásobníku, které jsou součásti balení, na 17 (9x19) respektive 15 (.40 S&W) ran.

Omega
Zachován byl osvědčený spoušťový mechanismus Omega, který mimo jiné umožňuje snadnou volbu mezi bezpečnostními prvky zbraně – manuální pojistkou či vypouštěním napnutého kohoutu na bezpečností ozub. Ovladače jsou oboustranné, otočitelná je také zádržka zásobníku. Každá jedna zbraň je továrně nastřelována na vzdálenost 25m, nástřelka je součástí balení.

Váha: 0,78kg

Ráže: 9x19

Rám: polymer

Funkce spoušťového mechanismu: SA/DA

Bezpečnostní prvky: bezpečnostní ozub, blokování zápalníku, manuální pojistka, vypouštění kohoutku

Mířidla: luminescenční

Kapacita zásobníku: 15 ran

Celkové rozměry (v/š/d): 137x37,5x185mm

Délka hlavně: 95mm


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.