CZ 97 B


na prodejně
CZ 97 B

Ráže: .45AUTO

kategorie: Compact
kód: 0464-1816-ACAFJBX
k nákupu doložit: Nákupní povolení Pistole samonabíjecí
cena s DPH: 21 390 Kč
 870 EUR
dostupnost: na prodejně
poznámkanutno vyzvednout na prodejně
koupit:

sdílet:

    0464-1816-ACAFJBX

Pistole CZ 97 B je samonabíjecí zbraň s uzamčeným závěrem a dvojčinným spoušťovým mechanismem SA/DA. Je opatřena ruční pojistkou, blokováním zápalníku a výstražníkem. Velkokapacitní dvouřadý zásobník pojme 10 nábojů. Po vystřelení posledního náboje ze zásobníku zůstane závěr otevřený. Výstražník signalizuje přítomnost náboje v nábojové komoře, pojistný ozub na kohoutu zamezuje nechtěnému výstřelu a blokování zápalníku zaručuje vysokou pádovou bezpečnost pistole. Manuální pojistka je konstruována tak, že kromě zajištění pistole umožňuje také nosit pistoli odjištěnou, s nábojem v komoře, a přitom bezpečnou pro běžné používání.

Charakteristické vlastnosti

Velkokapacitní dvouřadý zásobník nábojů, dobré držení v každé ruce, dobré výsledky při pudové střelbě (bez míření), nízký odpor spouště, vysoká přesnost střelby, vysoká životnost, vysoká spolehlivost, vhodnost pro COMBAT střelbu. Mířidla jsou vybavena třemi luminiscenčními body pro míření za snížené viditelnosti. Funkce spoušťového mechanismu SA/DA.

Váha 1,15 Kg
Ráže .45 ACP
Rám Ocel
Střenky Dřevěné
Funkce spoušťového mechanismu SA/DA
Bezpečnostní prvky Blokování zápalníku, Manuální pojistka, Výstražník
Mířidla Luminiscenční
Kapacita zásobníku 10
Celkové rozměry (v/š/d) 150x35x212 mm
Délka hlavně 114,8 mm


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.