CZ P-07, tritium


na objednávku
hlídat dostupnost
CZ P-07, tritium

Ráže: 9x19

kategorie: Compact
kód: 0714-0707-TTRBEHX
k nákupu doložit: Nákupní povolení Pistole samonabíjecí
cena s DPH: 16 790 Kč
Uvedená cena při posledním dovozu do ČR. Cena se může lišit. Více zde.
 672 EUR
dostupnost: dostupnost na objednávku
(např. zboží na cestě, u dodavatele)
hlídat dostupnost
poznámkanutno vyzvednout na prodejně
koupit:

sdílet:

    czp07 czp07-1 czp07-2

CZ P-07 je polymerová kompaktní pistole, primárně určena pro ozbrojené složky a pro skryté nošení. Pistole CZ P-07 navazuje na úspěšný model CZ 75 P-07 DUTY, přičemž přináší řadu inovativních prvků.

Inovativní materiály
Nová povrchová úprava závěru, hlavně a některých dalších funkčních dílů výrazně zvyšuje odolnost zbraně proti mechanickému poškození a odolnost vůči korozi. Nový materiál rámu zbraně je posílen skelnými vlákny a zabezpečuje tak stoprocentní rozměrovou stabilitu a pádovou odolnost.

Střelecký komfort
Vyměnitelné hřbety rukojeti umožňují přizpůsobit zbraň ergonomii a potřebám uživatele. Dodávány jsou ve třech velikostech S, M, L a jsou standardní součástí balení. Celá zbraň je zaoblená a byly odstraněny ostré hrany. Přidány byly přední natahovací drážky pro pohodlnou manipulaci se závěrem. Nový design získala také spoušť a kohout zbraně. Kapacita zásobníku činí 15 ran v ráži 9x19 a 12 ran v ráži .40 S&W. Tato kapacita může být dále navýšena prostřednictvím botek zásobníku, které jsou součásti balení, na 17 (9x19) respektive 15 (.40 S&W) ran.

Omega
Zachován byl osvědčený spoušťový mechanismus Omega, který mimo jiné umožňuje snadnou volbu mezi bezpečnostními prvky zbraně – manuální pojistkou či vypouštěním napnutého kohoutu na bezpečností ozub. Ovladače jsou oboustranné, otočitelná je také zádržka zásobníku. Každá jedna zbraň je továrně nastřelována na vzdálenost 25m, nástřelka je součástí balení.

Váha: 0,78kg

Ráže: 9x19

Rám: polymer

Funkce spoušťového mechanismu: SA/DA

Bezečnostní prvky: bezpečnostní ozub, blokování zápalníku, manuální pojistka, vypouštěni kohoutku

Kapacita zásobníku: 15 ran

Celkové rozměry (v/š/d): 137x37,5x185mm

Délka hlavně: 95mm


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.