CZ 75 SP-01 Shadow Orange


na prodejně
CZ 75 SP-01 Shadow Orange

Pistole nové generace CZ 75 SP-01, která vznikla na základě připomínek uživatelů z ozbrojených složek, armády a policie. V modelu „Shadow“ se částečně promítly i připomínky továrních střelců Ceské zbrojovky, Anguse Hobdella a Adama Tyce, nejlepších světových střelců ve své kategorii.

kategorie: Standard
kód: 0424-0740-AKASRBX
cena s DPH: 36 990 Kč
 1 480 EUR
dostupnost: na prodejně
poznámkanutno vyzvednout na prodejně
koupit:

sdílet:

    CZ_75_SP-01_SHADOW_orange

Pistole nové generace CZ 75 SP-01, která vznikla na základě připomínek uživatelů z ozbrojených složek, armády a policie. V modelu „Shadow“ se částečně promítly i připomínky továrních střelců Ceské zbrojovky, Anguse Hobdella a Adama Tyce, nejlepších světových střelců ve své kategorii. V porovnání se standardním modelem CZ 75 SP-01, není CZ 75 SP-01 Shadow vybavena blokací zápalníku, což umožnilo částečné snížení odporu spouště a pomohlo zlepšit průběh jejího chodu. Rám pistole z nové formy umožňuje vyšší držení zbraně. Mířidla jsou osazena světlovodnou muškou a taktickým hledím pro snazší, rychlejší a přesnější zamíření. Došlo také k výměně stávající vratné pružiny z plochého průřezu drátu za vratnou pružinu vinutou z kulatého drátu, která se již po desetiletí používá ve všech výrobcích CZ 75/85. Tato změna umožňuje rychlejší nabití zbraně a zvyšuje komfort střelby. Sražené hrany šachty zásobníku umožňují snadné a rychlé taktické přebíjení. Tato nová generace pistolí je vhodná jak pro služební potřebu, tak i pro osobní ochranu a sport..


Technické parametry

ráže 9 x 19
kapacita zásobníku 18
celková delka 207 mm
délka hlavně 120 mm
celková výška 147 mm
celková šířka 37 mm
hmotnost 1180 g
funkce spoušť. mechanismu SA/DA
povrchová úprava BP
bezpečnostní prvky manuální pojistka
bezpečnostní ozub na kohoutku


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.