CZ P-09, decocking+manual safety


na objednávku
hlídat dostupnost
CZ P-09, decocking+manual safety

Přelomový služební model CZ P-09 vznikl na základě dlouhodobé spolupráce s mnoha příslušníky ozbrojených složek z celého světa. Důraz byl kladen na maximální spolehlivost a přesnost, zvláštní pozornost byla při vývoji věnována také střeleckému komfortu a ergonomii zbraně. Na konci svého vývoje CZ P-09 úspěšně prošla mnoha testy ve velmi náročných podmínkách a prostředích, přičemž tyto testy dalece přesahovaly běžné vojenské a služební standardy.

kategorie: Standard
kód: 0724-0703-TXRSEHX
k nákupu doložit: Nákupní povolení Pistole samonabíjecí
cena s DPH: 15 990 Kč
Uvedená cena při posledním dovozu do ČR. Cena se může lišit. Více zde.
 640 EUR
dostupnost: dostupnost na objednávku
(např. zboží na cestě, u dodavatele)
hlídat dostupnost
poznámkanutno vyzvednout na prodejně
koupit:

sdílet:

    cz_p-09 cz_p-09_3d1 cz_p-09_3d2 cz_p-09_3d3

Inovativní materiály

Pro rám CZ P-09 byl použit moderní, mechanicky a teplotně velmi odolný polymer, zesílený skelnými vlákny. Nová povrchová úprava závěru, hlavně a dalších drobných dílů výrazně zlepšuje odolnost zbraně proti jakémukoliv mechanickému poškození a zvyšuje také její korozivní odolnost.

Střelecký komfort

Tasení, zamíření i práce se spouští je velmi intuitivní. Byl minimalizován zpětný ráz, zbraň se přirozeně vrací na záměrnou i při rychlejší střelbě a je dobře ovladatelná. V oblasti ergonomie došlo k celkovému zaoblení, odstranění ostrých hran a přidání předních natahovacích drážek. Vyvinut byl také nový tvar kohoutu a spouště pro lepší komfort při střelbě a manipulaci. Součástí balení jsou tři vyměnitelné hřbety rukojeti (vel. S, M, L) umožňující přizpůsobit zbraň potřebám střelce. Pistole disponuje výjimečnou kapacitou 19+1 ran v ráži 9x19, či 15+1 ran v ráži .40 S&W. Standardizovaná jsou také nová ocelová mířidla s třemi luminiscenčními body s dlouhým dosvitem.

Omega

Zachován byl osvědčený spoušťový mechanismus Omega, který mimo jiné umožňuje snadnou volbu mezi bezpečnostními prvky zbraně – manuální pojistkou či vypouštěním napnutého kohoutu na bezpečností ozub. Ovladače jsou oboustranné, otočitelná je také zádržka zásobníku. Každá jedna zbraň je továrně nastřelována na vzdálenost 25m, nástřelka je součástí balení.

Příslušenství

Tritiová mířidla, mířidla se světlovodným vláknem Látková a polymerová pouzdra, vhodná pro služební i pro skryté nošení Svítilny a laserové zaměřovače kompatibilní dle MIL-STD 1913 (dle platné legislativy) Simunition adaptéry pro střelivo CQT a FX (dle platné legislativy) Tlumiče hluku výstřelu (dle platné legislativy)

 

Váha 0,86 Kg
Ráže 9x19
Rám Polymer
Střenky Ne
Funkce spoušťového mechanismu Jednočinná/dvojčinná
Bezpečnostní prvky Bezpečnostní ozub, Blokování zápalníku, Manuální pojistka, Vypouštění kohoutku
Mířidla Pevné
Vypouštění kohoutu Ano
Kapacita zásobníku 9x19 kapacita 19
Celkové rozměry (v/š/d) 147x37x205 mm
Délka hlavně 115 mm

 

 


Příslušenství
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.