M9-A1


na prodejně
M9-A1

Samonabíjecí pistole Steyr M-A1 z produkce rakouské zbrojovky Steyr-Mannlicher, jejíž výrobky naše společnost výhradně dováží, je přesně taková, jakou by pistole měla být z pohledu jejích vlastností, bezpečnosti a spolehlivosti.

kategorie: Steyr
kód: ST39.723.2K3
k nákupu doložit: Nákupní povolení Pistole samonabíjecí
cena s DPH: 12 500 Kč
 500 EUR
dostupnost: na prodejně
poznámkanutno vyzvednout na prodejně
koupit:

sdílet:

  ST39.723.2K3

Samonabíjecí pistole Steyr M-A1 z produkce rakouské zbrojovky Steyr-Mannlicher, jejíž výrobky naše společnost výhradně dováží, je přesně taková, jakou by pistole měla být z pohledu jejích vlastností, bezpečnosti a spolehlivosti.

Samonabíjecí pistole STEYR M-A1 díky své absolutní spolehlivosti, přesnosti, konstrukci a futuristickému designu jednoznačně míří do budoucnosti. Velikou předností pistole STEYR M-A1 je vedle již uvedených vlastností naprosto přirozená ergonomie vysokého a hlubokého úchopu zbraně. Díky sníženému profilu zadní části závěru a již zmíněného vysokého a hlubokého úchopu leží osa hlavně samonabíjecí pistole STEYR M-A1 velmi nízko nad osou střílející ruky, což má velmi příznivý vliv na téměř naprostou minimalizaci zpětného rázu zbraně.

Konstruktér samonabíjecí pistole STEYR M-A1 si hodně vyhrál s tím, aby rozborka zbraně byla co nejjednodušší. Po vyjmutí zásobníku ze zbraně a je-li nábojová komora prázdná, natáhne se závěr a otočí se ovladačem na pravé straně závěru směrem dolů. Následně sejmete pohybem dopředu závěr z rámu. Jednoduché, rychlé – a žádné zlámané nehty, jako je tomu u některých jiných zbraní!!!

Vzhledem k moderní konstrukci a kvalitě materiálů a dílů použitých při výrobě samonabíjecí pistole STEYR M-A1, je tato zbraň prakticky bezúdržbová.

Hlaveň:

 • Hlaveň samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je vyrobena z nejkvalitnější německé hlavňoviny s příměsí chrómu a molybdenu.
 • Hlavně pistolí STEYR M-A1 jsou kovány za studena na trnu stejnou technologií, jakou jsou vyráběny hlavně legendárních dlouhých zbraní Steyr. Tato technologie je zárukou 100% přesnosti a extrémní odolnosti a trvanlivosti hlavně.

Závěr:

 • závěr samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je povrchově upraven povrstvením dnes již legendárním povrchem MANNOX®, který je s úspěchem používán při povrchové úpravě všech dlouhých zbraní značek Mannlicher nebo Steyr.

Spoušťové ústrojí:

 • samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je vybavena RAS – reset action system – DA systémem s přímou spouští
 • váha spouště samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je seřízena výrobcem na 2,5kg
 • délka chodu spouště pistole STEYR M-A1 je velmi krátká – 4mm – což snižuje možnost “stržení” zbraně při střelbě

Pojistky:

Samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je standardně vybavena těmito pojistnými systémy:

 • automatická protipádová pojistka pistole STEYR M-A1 – díky tomuto pojistnému systému je zbraň zcela bezpečná do té doby, než dojde ke zmáčknutí kohoutku.
 • automatická spoušťová pojistka samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je integrována v kohoutu spouště. Deaktivuje se stiskem kohoutu.
 • mechanická pojistka samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je umístěna před kohoutkem spouště. Mechanická pojistka se aktivuje stáhnutím ovladačů umístěných v rámu nad lučíkem spouště. Deaktivace mechanické pojistky se provádí ukazovákem střílející ruky před stiskem kohoutku spouště. Je-li mechanická pojistka pistole STEYR M-A1 aktivována, je dobře viditelná, díky triluxovému bodu, i v noci nebo při snížené viditelnosti.
 • zámek samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je umístěn na pravé straně rámu, nad lučíkem spouště. Pomocí klíče, který je součástí dodávky, je možné zbraň zcela uzamknout. Tento způsob zajištění je velmi vhodný zejména při dlouhodobém uložení zbraně, aby byla znemožněna jakákoli manipulace s ní nepovolaným osobám.
 • je-li náboj v komoře a systém samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je natažen, objeví se v zadní části pouzdra závěru výstražník, který je viditelný i v noci nebo při snížené viditelnosti.

Rám:

 • rám pistole STEYR M-A1 je vyroben z polymeru s příměsí karbonového vlákna, což mu dodává výjimečnost pevnost.
 • ergonomicky perfektně byla navržena rukojeť samonabíjecí pistole STEYR M-A1, která  má optimální sklon ke zbrani tak, aby byla zachována přirozená poloha ruky při míření.
 • úchop pistole STEYR M-A1 je velmi hluboký a vysoký, což zaručuje, v kombinaci se sklonem pažby, ergonomicky přirozenou polohu ruky při míření a střelbě.
 • spodní část rámu samonabíjecí pistole STEYR M-A1 je vybaven Picatinny lištou k upevnění světla nebo jiného přídavného zařízení.
 • ve spodní části rukojeti pistole STEYR M-A1 je očko k provlečení lanka nebo šňůry.

 

Zásobník:

 • zásobník samonabíjecí pistole STEYR M-A1 o kapacitě 17 ran je dvouřadý s jednořadým vyústěním.
 • zásobník pistole STEYR M-A1 je celo ocelový.

Technická data

Ráže 9×19mm
Systém závěr s nuceným poklesem hlavně uzamčený do výhozního okénka
Spoušť RAS (Reset Action System) 
Double Action s přímou spouští
Pojistka protipádová pojistka 
spoušťová pojistka
integrovaný zámek zbraně 
výstražník
Zásobník ocelový 
dvojřadý s jednořadým vyústěním
Kapacita zásobníku 9x19mm
17 ran 

.40SW 
12 ran
Povrchová úprava kovových částí Mannox - černý mat
Mířidla  
Pažbení polymer zesílený karbonovým vláknem
barva černá
Délka hlavně (mm) 102
Celková délka 180 mm
Celková váha prázdná (kg) 0,767


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.