Talongrip Glock 17 Gen 5/MOS/45 - smirkl, střední


na prodejně
Talongrip Glock 17 Gen 5/MOS/45 - smirkl, střední

SMIRKL – „Chcete ji držet doopravdy pevně?“ Typ „SMIRKL“ je pro Vás jasná volba. Dodává extra trakci při intenzivní střelbě. Určený pro zbraně využívané primárně na střelnici, nebo v ostré akci – pušky, full size pistole aj. Nedoporučujeme pro každodenní skryté nošení zbraně.

kategorie: Rukojeti
kód: TAL380S
cena s DPH: 750 Kč
 29 EUR
dostupnost: na prodejně
koupit:

sdílet:

    smirkl

Potí se Vám ruce? Chcete ji držet doopravdy pevně? Máte pocit, že potřebujete zlepšit úchop u Vaší zbraně? Zdá se Vám rukojeť málo perforovaná? Uvažujete o stipplingu, ale tato metoda Vám přijde až moc fatální a nevratitelná? Chcete jistější úchop pro vystřelení více ran najednou? Chcete se při držení zbraně cítit skutečně komfortně? Chcete to nejlepší vylepšení Vaší zbraně pod 700 Kč? Vyměníte trvalé vylepšení Vaší zbraně za vystřílení cca 120 ran na střelnici? Chcete prostě vyzkoušet něco nového? Pokud jste na alespoň jednu výše zmíněnou otázku odpověděli ano, je pro Vás nákup Talon gripu jasnou volbou.

Používají muži i ženy zákona napříč USA, vojáci, sportovní střelci aj.
Zvyšuje kontrolu nad zbraní při střelbě i tasení
Zvyšuje stabilitu zbraně při výstřelu
Pokryje většinu plochy držadla
Instalaci lze provést v řádech minut
Snadné odstranění bez přebytečného zbytkového lepidla
Sada pro odmaštění uvnitř balení
Nabízí i polep pro většinu dostupných botek zásobníků (pearce aj.)
Funguje i na pistolích, kde byl již proveden stippling


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.