CZ SHADOW 2 COMPACT OR - menší, lehčí, Optics-Ready SA/DA sportovní pistole

Česká zbrojovka představuje nový model CZ SHADOW 2 COMPACT OR

CZ SHADOW 2 COMPACT OR náhled

 

CZ SHADOW 2 COMPACT je nejnovější přírůstek do rodiny bezkonkurečně dokonalých pistolí CZ.

Tento model se základním designem shodným se současnou vlajkovou lodí krátkých sportovních zbraní České zbrojovky a.s., CZ SHADOW 2 standardní velikosti, byl vyvinut speciálně pro střelce hledající špičkovou, vysoce přesnou pistoli, jež se bude jednodušeji ovládat a nosit. Stejně jako v případě všech zbraní série CZ SHADOW 2  se i kompaktní provedení vyrábí z nejmodernějších materiálů a je připraven ihned po vybalení podávat prvotřídní výkony.

CZ SHADOW 2 COMPACT si zachovává všechny klíčové, v nejnáročnějších soutěžích prověřené přednosti této série v čele s mimořádnou přesností, dokonalou ergonomií a spolehlivým ovládáním, díky nimž se jeho větší bratři těší tak velké oblibě mezi elitními sportovními střelci a díky kterým mají tyto pistole na kontě mnoho světových titulů v IPSC divizích PRODUCTION a PRODUCTION OPTICS.

CZ SHADOW 2 COMPACT OR postava

 

Rozměry (dך×v) => 191×35×138mm. Lehký a pevný rám z kované hliníkové slitiny 7075 významně přispívá ke snížení hmotnosti na pouhých 870 g. Výsledkem je dokonalá zbraň pro každodenní nošení včetně skrytého.

CZ SHADOW 2 COMPACT OR rám

 

Spoušťový mechanismus nového kompaktu vyniká – stejně jako v případě pistolí CZ SHADOW 2 standardní velikosti – mimořádně hladkým chodem spouště (v režimu SA s odporem 15 N, v režimu DA s odporem 46 N) a zkráceným resetem. Kombinace těchto vlastností umožňuje dosahovat přesných zásahů i při velmi rychlém opakování výstřelů. S hlavní délky 102 mm lze CZ SHADOW 2 COMPACT pohotově tasit z pouzdra při zachování působivých balistických výkonů. Úctyhodná je také palebná kapacita: zásobník pojme 15 nábojů 9 × 19 a jeden další je možno nosit v komoře hlavni.

CZ SHADOW 2 COMPACT OR spoušť

 

Dva páry výrazných napínacích drážek v zadní i přední části usnadňují jeho intuitivní natažení ve všech střeleckých pozicích. Zadní partie závěru je připravena pro mimořádně nízkou a robustní montáž kolimátoru. Toto rozhraní je shodné s modelem CZ SHADOW 2 OR a používá stejné montážní destičky. Střelci upřednostňující standardní mířidla ocení mušku zvýrazněnou červeným světlovodným vláknem, perfektně viditelnou za všech světelných podmínek, a skvěle čitelné výškově stavitelné hledí.

CZ SHADOW 2 COMPACT OR muška0434-0743-GJMBHPX-hledí 

Ploché oboustranné ovladače manuální pojistky a snížený přestavitelný záchyt zásobníku zaručují, že si stejný komfort ovládání vychutnají střelci s dominantní pravou i levou rukou. S pistolemi série CZ SHADOW 2 standardní velikosti nový kompakt sdílí řadu dalších osvědčených prvků jako prostorný lučík, zdrsnění rukojeti a rozhraní na prodloužené přední spodní části rámu pro montáž svítilny či jiného příslušenství.

0434-0743-GJMBHPX-pojistka

0434-0743-GJMBHPX-záchyt

Nový model CZ SHADOW 2 COMPACT OR je splněným snem všech střelců toužících po lehké kompaktní pistoli se všemi hlavními benefity, které stojí za skvělými sportovními úspěchy série CZ SHADOW 2.

0434-0743-GJMBHPX

Vlastnosti CZ SHADOW 2 COMPACT:

● Kompaktní a odolný rám z kované hliníkové slitiny 7075

● Hladký chod a zkrácený reset spouště

● Mimořádně nízká a pevná montáž kolimátoru

● Muška se světlovodným vláknem pro rychlé zamíření

● Výškově stavitelné hledí

● Ploché oboustranné ovladače manuální pojistky

● Snížený přestavitelný záchyt zásobníku

 

Technická data CZ SHADOW 2 COMPACT:

● Ráže: 9x19

● Kapacita zásobníku: 15 ran

● Hmotnost s prázdným zásobníkem: 870±5g

● Celková délka: 191mm

● Šířka: 35mm

● Výška: 138mm

● Délka hlavně: 102mm

● Hlaveň: za studena kovaná

● Mířidla: světlovodná muška, rýhované hledí

● Spoušťový mechanismus: SA/DA

● Odpor spouště: SA: 15N, DA: 46N

● Délka chodu spouště: SA: 3–4mm, DA: 5mm

● Délka resetu: 3–4mm

● Materiál rámu: hliníková slitina

● Střenky: duralové

● Bezpečnostní prvky: manuální pojistka, bezpečnostní ozub kohoutu

 

Vyberte si svou pistoli CZUB zde

 

 

0434-0743-GJMBHPX-1

0434-0743-GJMBHPX-2

    0434-0743-GJMBHPX-nahled 0434-0743-GJMBHPX-celá-1