Steyr

Tradiční rakouská zbrojní továrna, která vyrábí celou škálu zbraní od loveckých kulovnic až po moderní útočné pušky AUG.

Málokterá zbrojovka se může v celosvětovém měřítku pochlubit tak slavnou tradicí a zároveň současnou pozicí na vrcholu technického vývoje. Rakouská zbrojní továrna STEYR MANNLICHER se s počátkem 21. století zakousla do třetího století své existence. Důvodem této pozice je neustávající progresivní uvažování v konstrukci zbraní a vyhýbání se zaběhnutým konvenčním řešením.

Firma STEYR MANNLICHER Vám nabízí ucelenou řadu vyspělých loveckých kulovnic. Pod tradiční značkou MANNLICHER nabízí štýrská zbrojovka jak klasiku-modely MANNLICHER CLASSIC nebo MANNLICHER CLASSIC LIGHT, tak nejnovější model- variabilní MANNLICHER LUXUS. Dále pak jsou v nabídce praktické modely MANNLICHER PRO HUNTER, MANNLICHER PRO VARMINT, výkonné MANNLICHER BIG BORE, MANNLICHER PRO ALASKAN / PRO AFRICAN a univerzální sportovně-lovecký MANNLICHER SCOUT.

Značka STEYR nabízí kulovnice pro sportovní střelce a zejména pro příslušníky ozbrojených složek. Zejména řada SSG se svými modely STEYR SSG 08, STEYR SSG 04 a STEYR SSG 69 uspokojí určitě nejnáročnější klienty ať z řad ozbrojených složek nebo sportovních střelců. Pro příslušníky ozbrojených složek, sportovní střelce a náročné lovce jsou rovněž určeny lehké odstřelovačky STEYR ELITE 08 a STEYR ELITE.

Střelcům na extrémní vzdálenosti a zejména speciálním vojenským jednotkám nabízí firma STEYR MANNLICHER dva modely STEYR HS 50 a STEYR HS 460.

Pro střelce IPSC, příslušníky ozbrojených jednotek a milovníky střeleckého sportu vůbec jsou určeny špičkové pistole STEYR M A1 a její kompaktní verze STEYR S A1 a civilní verze jedné z nejpokrokovějších útočných pušek vůbec,  STEYR AUG Z v několika modifikacích.